Haber

İstanbul’da oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin biletleri satışta

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, sadece UEFA‘UEFA.com/tickets’ web sitesinin resmi bilet portalından satın alınabilen biletler, UEFA tarafından muhasebe ve onay olmak üzere iki aşamada ele alınacaktır.

Rica etmekToplama, 28 Nisan’da transferin tamamlanmasının ardından yapılacak. çizmek Çekim sonrası bilet başvuruları olumlu sonuçlanan taraftarlara UEFA tarafından e-posta ile bilgilendirme yapılacak. Futbolseverler kendilerine ayrılan kategoride en fazla 2 adet tercih yapabilirler. biletsatın alabilir

Bilet fiyatları açıklandı

Biletler, UEFA’nın resmi biletleme uygulaması ‘UEFA Mobil Biletleri’ Maçtan birkaç gün önce taraftarlara ulaştırılacak. Bilet sahipleri, hem Android hem de iOS platformlarında bulunan bu uygulamayı taşınabilir cihazlarına indirerek biletlerini saklayabilecek ve yönetebilecek.

2023 UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı bilet fiyatları 1. kategoride 690 euro, 2. kategoride 490 euro, 3. kategoride 180 euro ve 4. kategoride 70 euro olarak belirlendi. Engelli biletleri 70 Euro’dan satışa sunulacak ve refakatçi bileti ücretsiz olacak.

sehitkamilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu