Haber

Denizli’de vücudunda darp ve popo izleriyle bebek cesedi bulundu

Denizli’de bir bebeğin işkence edilerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

Pamukkale ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana gelen olayda, konutta yaşı küçük olan 2 çocuk seslerinin ihbar edilmesi üzerine bölgeye güvenlik güçleri sevk edildi.

Bebeğin cesedi bulundu

Olay yerine giden ekipler, müstakil konuta girdiğinde hareketsiz yatan bir bebek gördü. Bölgeye sevk edilen sağlık görevlileri, 1 yaş 9 aylık Murat Aslan Kılıç’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Şüpheli ölümün ardından bölgeye çok sayıda grup yönlendirildi.

Diğer 2 çocuk gözaltına alındı.

Olay Yeri İnceleme ekipleri konutta detaylı çalışma yaparken, 2 çocuk ise savunma altına alındı. Bebeğin cenazesi otopsi yapılmak üzere tıp morguna kaldırıldı. Gruplar, uzun saatler boyunca meskendeki her noktayı tek tek inceledi.

Vücudunda dayak ve izmarit izleri belirdi.

Evden alınan örnekler inceleme için alınırken, bebeğin vücudunda darp izleri ve sigara izmariti olduğu ortaya çıktı.

kayıp anne aranıyor

Diğer taraftan; Hayatını kaybeden bebeğin babasının cezaevinde olduğu öğrenilen olayda ekipler, kendisinden haber alınamayan anneye ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

O anları endişeli gözlerle izleyen komşular, eve kimin girip çıktığının belli olmadığını ve çocuklara bakılmadığını savundu. Bebeğin kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu